Menüü

VEEMÕNULA

Basseiniala õhutemperatuur on 33 ⁰C

25-meetrine ujumisbassein

Kolme rajaga 25-meetrine ujumisbassein, mille madalaim osa on 1.05 m sügav, kasvades kuni 1.60 m sügavuseni. Basseini vee temperatuuriks on 28 °C, mis sobib nii suplejatele, võimlejatele kui ka lihtsalt veemõnude nautlejale. Lisaks tasub proovida ka sealseid massaažidüüse.

Esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 14.15-17.15 on ujumistreeninguteks broneeritud kaks rada ujumisbasseinis. Esmaspäeviti kell 19.00-19.45 ning neljapäeviti kell 15.00-15.45 ja 19.00-19.45 on vesiaeroobikaks broneeritud kaks rada ujumisbasseinis.

Laste- ja mõnubassein koos liumäega

Tõrva Veemõnula laste-ja mõnubasseini vee temperatuur on 33 °C. Siin saab lasta mõnubasseini veealustel massaažijugadel oma keha lõõgastada samal ajal kui pere pisemad turvaliselt veemõnusid naudivad ja suuremad põnnid liutorust alla lastes lustivad.

Sügavus on kasvav, madalamas osas  0.15 m ning sügavamas 0.95 m.

Esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 17.15-18.15 on treeninguteks broneeritud laste- ja mõnubassein.

Mullivannid

Soojades, 35 °C, mullivannides kogetav veealune massaaž mõjutab veemõnuleja närvisüsteemi, aidates tõsta tuju ja hajutades stressi ning aidates unetuse korral. Mullivannis mõnuledes ei tulda sageli selle pealegi, et peale lõõgastuse on see kasulik ka meie füüsilisele tervisele. Veemassaaž avaldab mõju nii seedimisele kui ka parandab soolestiku tööd.

Mullivannid on ka põhjendatult sportlaste lemmikute seas, kuna sealne vibratsioon vähendab lihase venitusi, vähendab survet veresoontele ja annab ühtlasi panuse terve vereringe paranemisele. Lisaks aitab mullivann eemaldada lihaskudedest piimhapet, mis koguneb sinna treeningute järgselt.

Külma vee ämber

Väga karastav ja energetiseeriv! See on spetsiaalne ämber, mis on paigaldatud leilisauna ja soolasauna vahelisele ala seinale, kust saad peale sauna endale tõelise virgutava karastuse, tõmmates endale ise ämbrist vee kaela. Külm vesi jahutab keha kiirelt ja intensiivselt.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Lisainfo. NÕUSTUN