Menüü

TREENINGUD

Ujumistreeningud

Tõrva Veemõnulas toimuvad ujumistreeningud lastele. Treeningud toimuvad 2x nädalas, igal esmaspäeval ja kolmapäeval järgmistel aegadel:

  • 14.15-15.00 7-9-aastased
  • 15.00-15.45 10-14-aastased
  • 15.45-16.30 15-aastased ja vanemad
  • 16.30-17.15 alla 6-aastased
  • 17.15-18.00 algõpetuse rühm alates 5. eluaastast

Treener Krislin Laving, +372 50 32 471, krislin@yess.ee

Registreerimine treeningusse www.yess.ee

  • E kell 14.15 – 17.15 ajavahemikul on treeninguteks broneeritud kaks rada ujumisbasseinis;
  • K kell 14.15 – 17.15 ajavahemikul on treeninguteks broneeritud kaks rada ujumisbasseinis;
  • E, K kell 17.15 – 18.15 ajavahemikul on treeninguteks broneeritud lisaks laste-ja lõõgastusbassein.

Vesiaeroobika treeningud

Tõrva Veemõnulas toimuvad nüüd ka vesiaeroobika treeningud!

Vesiaeroobika on hoogsa muusika saatel tehtav 45 minutit kestev rühmatreening. Tegemist on intensiivse rühmakavaga, kus kasutades erinevaid harjutusi (jooksu, hüplemisi ja jõuharjutusi) ning erinevaid treeningvahendeid (kindad, nuudlid, hantlid) koormatakse kõiki
lihasgruppe.
Ujumisoskus ei ole oluline, sest treening toimub rinnuni vees. Vees treenimine sobib kõigile, sest kaaluta oleku sarnane seisund vees vabastab liigesed koormusest.
Treeningu eesmärgiks on: liigeste liikuvuse säilitamine ja parandamine, lihasvastupidavuse, aeroobse vastupidavuse, tasakaalu, koordinatsiooni arendamine, hingamiselundite ja südameveresoonkonna funktsiooni säilitamine ja parandamine, liigestele mõjuva koormuse
vähendamine, kaalu alandamine, lihaspinge ja valulikkuse vähendamine.

Peale tundi võib tunda end väga erinevalt: mõõdukast väsimusest energiast pakatamiseni, tavaliselt saavad aga kõik treenijad väga hea enesetunde.
Kui teil on mingi terviseprobleem, rääkige sellest kindlasti treeneriga esimesel võimalusel, vältimaks vigastuste teket.

Treeningud toimuvad järgmistel aegadel:

  • Esmaspäeval kell 19.00
  • Neljapäeval kell 19.00

Anname teada, et 19.02- 05.03 vesiaeroobika treeninguid ei toimu.


Kohtade arv treeningus on piiratud, palume ette registreerida
torvavesiaeroobika@gmail.com või FB grupis Vesiaeroobika Veemõnulas.
Riigipühadel ja koolivaheaegadel treeninguid ei toimu!

Treeningus osalemiseks soeta endale sobiva ajamahuga Veemõnula pilet kassast.

Treener Virge Sokk

Treeningute toimumise ajal on treeninguteks broneeritud kaks rada ujumisbasseinis. Täpsema info raja broneeringute kohta saab helistades veekeskuse üldtelefonil +372 51 975 000. Raja rendi soovi korral palume kirjutada e-postile torva@veemonula.ee

Beebide ujumine

Hetkel on grupid täis, uusi beebisid võtame vastu alates sügisest 2024. Täiendav info tuleb veemonula.ee kodulehele ja sotsiaalmeediasse.

Nüüd on Tõrva Veemõnulas võimalus teha enda esimene ujumistund pere kõige pisematel. Beebide ujumistundi on oodatud lapsed vanuses 4 kuud kuni 2 aastat. Õpetame üheskoos beebi veega kohanema, seda nautima ning lapsevanemad saavad kartusest üle!

Pärast sündi on vesi beebidele kõige loomulikumaks keskkonnaks. Ujumine annab pisikesele kogu eluks vajaliku liikuvuse ja vastupidavuse. Veemõnulemine mõjub imikule rahustavalt, lõdvestab tema pisikesi lihaseid ning loomulikult annab kuhjaga mõnusaid emotsioone!

Registreerimiseks kirjuta torvavesiaeroobika@gmail.com ning pane kirja lapse nimi ja vanus ning lapsevanema kontaktandmed.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Lisainfo. NÕUSTUN