Menüü

TÕRVA VEEMÕNULA SAUNAD

Aurusaun (50-55°C)

Aurusaunas ümbritsevad saunalisi aurupilved, mis on rikastatud mõnusalt puise männipuu eeterliku õliga.

Soe aur puhastab nahka, parandades selle toonust ja elastust. Aurusauna mõjul reageerib organism vähem ilmastikumuutustele ning on tugevam. Boonuseks kuluvad kaloridki ning paraneb veresoonkonna treenitus. Aroomiteraapiliste omaduste poolest on mänd ergutav ja energiat andev, suurendades ka mehelikku potentsi ja elujõudu.

Leilisaun (80-85°C)

Klassikaline keha kosutav Soome saun, mis on täpselt õige kuumuse ning niiskusetasemega, et pinged kehas saaksid vabastatud, argimured unustatud ning ja meel lõõgastatud. Saunalava erinevate trepiastmetega on võimalik kuumust enda jaoks reguleerida. Õhk saunas on pigem kuum ja kuiv, kuid leili viskamisega kerise kividele saab tekitada ajutist mõnusat niiskust.

Soolasaun (45-50°C)

Soolasaun ühendab endas kõik aurusauna eelised koos soola raviomadustega. Igal saunalisel on võimalik soolasaunas hõõruda keha soolaga (soovituslikult u 10 minutit). Soolal on looduslik puhastav ja antibakteriaalne toime ning see mõjub väga hästi hingamisteedele. Kõrge õhuniiskusega saunas on soola aurude tervendav mõju maksimaalne. Soe aur avab nahapoorid ning soolaga hõõrumine koorib hellalt nahka, mille tulemuseks on pehme ning särav nahk. Peale sauna on oluline sool voolava vee all maha pesta.

Sanaarium (50-55°C)

Sanaarium on madala temperatuuriga ning keskmise õhuniiskusega saun, mis lõõgastab suurepäraselt, normaliseerib vereringet ja und, parandab närvisüsteemi talitlust ja ainevahetust.

Sanaarium tagab lihaste ja siseorganite aeglase ja sügava soojenemise ning sobib hästi neile, kes ei naudi kõrget kuumust.

Meie sanaarium on avar ja ruumikas ning vahelduv värvidemäng paitab meeli.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Lisainfo. NÕUSTUN