Menüü

VEEMÕNULA KOMPLEKS

Tõrva Terviserajad ja valgustatud suusarajad

Tõrva terviserada asub Vanamõisa järve ümbritsevas looduskaunis parkmetsas, kulgedes mööda põlispargi tee- ning järveümbruse metsaradu. Selle kaudu on ühendatud Tõrva gümnaasiumi hoone ja Tõrva Veemõnula, Vanamõisa järve rannaala ja gümnaasiumi staadionikompleks. Tõrva Terviserajad valiti 2017. aastal parimaks tervisespordirajatiseks.

Talvisel ajal saab nautida hooldatud ja valgustatud suusaradasid.

Tõrva Terviseraja matkaringi (11km) kaart Google Mapsis

Tõrva discgolfi park

Tõrva discgolfi park on looduslik 18-korviga park.

Rada algab Tõrva Gümnaasiumi ja Veemõnula juurest ja kulgeb kulgeb Kase puhkealal ning Keisripalu metsas. Kuigi korvid paiknevad peamiselt metsaradadel, on võimalus ka avaramateks viseteks. Kettad peavad mängijatel endal kaasas olema.

Tõrva discgolfi rada on hinnatud nii professionaalide kui ka harrastajate seas. Pärast mõnusat disc golfi mängimist on eriti lõõgastav veemõnuleda!

Tõrva gümnaasiumi jõulinnak

Tõrva välijõusaal asub Tõrva Gümnaasiumi pargis, moodustades koos Tõrva Veemõnula, spordisaali, disc-golfi ja terviseradade, laste madalseiklusraja ning Vanmõisa ranna ja hüppetorniga koosluse, kus saavad sporti harrastada nii õpilased kui ka tervisesportlased ja ranna külastajad.

Jõulinnakus on ronimis- ja võimlemisala ning 12 välitrenažööri.

Tõrva gümnaasiumi staadion ja palliväljak

Tõrva staadion rekonstrueeriti 2021. aastal ning sellele omistati meedias nimetus kui Eesti kauneim spordiväljak. Tõrva staadion asub Tõrva gümnaasiumi vahetus läheduses ning ümber selle looklevad Tõrva Terviserajad.

Tõrva staadion annab võimaluse tegeleda pea kõikide kergejõustikualadega ning lisaks on staadionil olemas kunstmurukattega jalgpalliväljak, mis võimaldab mängida jalgpalli aastaringselt. Endise tenniseväljaku asemele loodud multiväljakul saab edendada tennise-, korvpalli-, jalgpalli- kui võrkpallioskusi. Staadion asub unikaalses asukohas ning on ümbritsetud metsade ja kauni Õhne jõega. Mets tagab tuulekindluse ning jõe voolav vesi hoiab temperatuuri madalamana, et treeningud oleks rohkem nauditavad. 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Lisainfo. NÕUSTUN